E-Představení společných návrhů pro oživení ekonomiky po pandemii koronaviru

E-Představení společných návrhů pro oživení ekonomiky po pandemii koronaviru

  • 14. 5. 2020
  • On-line webinář/tisková konference
  • Praha

Svaz moderní energetiky, Šance pro budovy, Národní centrum energetických úspor představí své návrhy na oživení investic, které přispějí k restartu české ekonomiky a pomohou vytvořit nové pracovní příležitosti. A to v návaznosti na připravovaný plán ekonomického restartu Evropy prostřednictvím zelených a udržitelných investic, které do technologií přináší modernizaci české ekonomiky a skrze úspory a přidanou hodnotu vytvoří další dlouhodobý zdroj ekonomické obnovy. Komentáře a statistiky doplní experti ze společnosti Deloitte Česká republika.

Termín: čtvrtek 14. května 2020, 10:00 hod.

Online přenos: https://bit.ly/2Wl8tCb.

Pro embed na vaše weby využijte:

Embed:

<iframe id=“ls_embed_1589202028″ src=“https://livestream.com/accounts/17590784/events/9126563/player?width=640&height=360&enableInfoAndActivity=false&defaultDrawer=&autoPlay=true&mute=false“ width=“640″ height=“360″ frameborder=“0″ scrolling=“no“ allowfullscreen> </iframe>

Během společného prohlášení vystoupí:
• Martin Sedlák, programový ředitel Svazu moderní energetiky
• Petr Holub, ředitel Šance pro budovy
• Martin Boruta, ředitel Národního centra energetických úspor
• David Marek, hlavní ekonom společnosti Deloitte ČR
• Miroslav Lopour, manažer strategických projektů v energetickém oddělení Deloitte ČR

Stát se v první fázi soustředí zejména na odvrácení pádu do ekonomických potíží pro OSVČ a podniky primárně zasažené zastavením výroby a prodeji svých produktů. Impulsy, které představíme, nabízí opatření pro restart české ekonomiky ve střednědobém horizontu. Zaměřují se na takové kroky, které mohou firmám, ale i domácnostem přinést optimalizaci výdajů za energii a současně podpořit opětovný růst technologických, stavebních a instalačních firem v Česku.

20200514_Pozvánka_Impulsy_pro_ekonomiku_energetika