Pozvánka: Start postcovid iniciativy na podporu české ekonomiky, inovací a udržitelnosti

Pozvánka: Start postcovid iniciativy na podporu české ekonomiky, inovací a udržitelnosti

  • 17. 6. 2020
  • Zelená střecha DRNu - Národní 135/14, 110 00 Nové Město
  • Praha

Desítky českých firem, think-tanků a expertů během covidkrize spojila otázka, jaké má Česko být, až si sundáme roušky. Jde nastartovat ekonomiku a přitom dýchat stejně čistý vzduch jako během karantény? Jak využít čisté zdroje energie k posílení lokální ekonomiky? Jak otočit nedostatek vody, zhoršujicí se kvalitu půdy a hromadící se odpadky v příležitost, která Česko posune mezi světové špičky v inovacích, přinese nové impulsy pro podnikání a pracovní místa? Jak využít energie mezi lidmi a originálních podnikatelských nápadů? 

Firem, které chtějí v Česku udělat změnu k lepšímu a vidí příležitost v inovacích a udržitelnosti je mnohem, mnohem víc. Ve středu 17. června v 10:00 se proto na zelené střeše DRNu (Národní 135/14, 110 00 Nové Město) sejdou představitelé českých byznysů, zástupci neziskového sektoru, think-tanků, malý i velkých firem a představí nově vzniklou iniciativu Změna k lepšímu, která je spojila. 

Budou mezi nimi i Soňa Jonášová z Institutu cirkulární ekonomiky, Miroslav Kundrata z Nadace Partnerství, Lucie Mádlová z Asociace společenské odpovědnosti, Lukáš Sedláček za festival Týden inovací, Martin Holečko za festival Future Port, Vojtěch Kotecký z Glopolis, Petr Rokůsek z Nano Energies, Petr Vítek z Impact Hubu a Martin Sedlák ze Svazu moderní energetiky.

V případě zájmu o akci, kontaktujte prosím Barboru Petrovou na tel.: +420 605 703 044.