Magazín Moderní energie shrnuje nejaktuálnější trendy nastupující vlny modernizace české energetiky

Magazín Moderní energie shrnuje nejaktuálnější trendy nastupující vlny modernizace české energetiky

16. 12. 2021

Svaz moderní energetiky představuje nové číslo magazínu Moderní energie, kde najdete nejaktuálnější trendy nastupující vlny modernizace české energetiky. Je jasné, že se během tohoto desetiletí musíme vypořádat se závislostí na spalování uhlí. Ve Svazu věří, že příklady táhnou. Proto magazín nabízí zkušenosti českých a moravských měst či regionů, ale také firem v oblasti využití obnovitelných zdrojů energie, renovace budov a čisté mobility. Nechybí ani novinky v podobě pilotních projektů čtvrtí projektovaných od základu s důrazem na udržitelnost. 70 stran nabitého obsahu o moderní energetice proložil ilustracemi výtvarník Jaromíra99. 

Svaz moderní energetiky usiluje o to, aby české firmy, města či regiony měly takové podmínky pro rozvoj nových projektů, aby se mohlo Česko ještě během tohoto desetiletí stát středoevropským tygrem v oblasti inovativních řešení pro 21. století.

„Pokud Vás magazín nebo práce Svazu moderní energetiky zaujme, rádi se s vámi setkáme. Věříme, že společná diskuze či průběžná spolupráce jsou pravým klíčem k řešení aktuálních výzev a odemknutí příležitostí spojených s možnostmi využití obnovitelných zdrojů, energetické účinnosti, čisté mobility či podpory nových konceptů spojených s aktivními zákazníky, energetickými společenstvími nebo nastupujícím zeleným vodíkem,“ doplnil na závěr, Martin Sedlák, programový ředitel Svazu moderní energetiky.

Magazín ke stažení nebo online: https://www.modernienergetika.cz/wp-content/uploads/2021/12/2021_11_17_SME_Mag_web.pdf